Сяйво зірок

Дата: 24.04.2024 08:12

«Сяйво зірок» - VII дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних талантів нашої громади відбувся в Оратівській дитячій музичній школі селищної ради. У конкурсі взяли участь вокалісти дитячої музичної школи, учасники художньої самодіяльності Балабанівського сільського будинку культури, Оратівського сільського клубу, загалом, 23 конкурсанти віком від 5 до 18 років.

Вітаючи учасників конкурсу, викладачів і батьків начальник відділу культури та туризму селищної ради Ася Возна наголосила на важливості розвитку вокального мистецтва та залученні до нього дітей, побажала юним виконавцям творчих успіхів.

Журі у складі викладачів музичної школи Альони Левченко і Ольги Цаплюк, начальника відділу культури та туризму Асі Возної, директора Оратівського центру культури та дозвілля Тетяни Ліванської, очолюване директором дитячої музичної школи Лілією Турченюк, за підсумками оцінювання визначило серед учасників конкурсу переможців, які були нагороджені дипломами лауреатів I та II ступенів, медалями, подарунками. Гран-прі фестивалю здобув дует у складі Дарини Турченюк і Марії Заквацької.

Завдячуючи організаторам фестивалю, діти мали нагоду продемонструвати свою майстерність і талант на сцені, відчути справжнє свято пісні.