Рішення виконавчого комітету 19.04.2024 року

Дата: 22.04.2024 14:12

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

19 квітня 2024 року

78

Про проект рішення селищної ради «Про зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Оратівській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки».

79

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін  до Програми поліпшення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів  пожежно-рятувальної служби  Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

80

Про схвалення  проекту  рішення селищної ради  "Про  внесення змін до програми Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки щодо підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей та викладення її в новій редакції"

81

Про схвалення проєкту рішення  Оратівської селищної ради  «Про зміни до Програми благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки».

82

Про  виконання   бюджету  Оратівської селищної    територіальної громади за І квартал  2024 року.

83

Про затвердження плану заходів  щодо складання прогнозу бюджету Оратівської  селищної територіальної громадина 2025-2027 роки та проєкту бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2025 рік та утворення Робочої групи.

84

Про проєкт рішення «Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету».

85

86

Про проєкт рішення «Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Оратівської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів у 2024 році  (Управлінню будівництва Вінницької обласної  військової (державної) адіміністрації)».

87

Про проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

88

Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

89

Про стан використання земель комунальної власності у Оратівській селищній територіальній громаді згідно з договорами оренди.

90

Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконавчих органах Оратівської  селищної  ради   за  підсумками І кварталу 2024 року.

91

Про  затвердження    інформаційної    та    технологічної    карток адміністративної послуги «Надання довідки про  місце  поховання  особи».

92

Про зміну  адреси житлового будинку   в с. Фронтівка.

93

Про зміну  адреси квартири в селищі Оратів.

94

Про постановку на квартирний облік. (с. Кожанка Кругляцький М.В.)

95

Про постановку на квартирний облік.(с. Сологубівка Марковський О.В.)

96

Про зміну  адреси житлового  будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Медівка.

97

Про  присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Фронтівка.

98

Про видачу дубліката  свідоцтва  про  право  власності на жилий будинок.

99

Про      перейменування    вулиць у  Оратівській  селищній  територіальній громаді.