Оратівська громада отримала портативний кейс для ЦНАПу від міжнародних партнерів

Дата: 22.04.2024 09:39

Днями за дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, його заступник Андрій Кавунець передав мобільні кейси для 11 територіальних громад Вінницької області, в числі яких наша Оратівська селищна територіальна громада.

Комплекти сучасної портативної техніки надійшли у рамках проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» за кошти Уряду Швеції та Програми розвитку ООН.

Компактні металеві валізи призначені для надання адміністративних послуг віддалено. Фахівець ЦНАПу може виїхати з мобільним кейсом додому або до місця перебування особи з інвалідністю чи людей похилого віку. Також за допомогою портативної техніки полегшується надання якісних адміністративних послуг для жителів віддалених населених пунктів.

«В області вже є позитивний досвід застосування мобільних валіз. У пікові навантаження ЦНАПи надавали за їх допомогою таких валіз всі необхідні послуги переселенцям, які знайшли прихисток на Вінниччині, безпосередньо за місцем їх перебування. Але таких валіз в області мали лише 11 ЦНАПів з 61 створеного, чого недостатньо для забезпечення повсюдності надання адміністративних послуг», - наголосив Андрій Кавунець.

«Мобільними кейсами» зможуть скористатися:

• люди, які досягли 80-річного віку;
  • люди з інвалідністю І групи;
  • люди, які за станом здоров'я не здатні самостійно пересуватися;
  • люди, які отримують соціальну послугу догляду вдома;
  • жителі віддалених населених пунктів.

Завдячуючи портативному кейсу надання послуг фахівцями відділу з організації надання адміністративних послуг селищної ради має стати максимально комфортним і доступним для всіх жителів нашої громади.