Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 28.12.2023 року

Дата: 16.04.2024 11:07

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28.12.2023 року

276

Про   стан   охоплення   дітей  громади позашкільною освітою.

277

Про підсумки   організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури за 2023 рік.

278

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на перше півріччя 2024 року.

279

Про схвалення проєкту Програми фінансової підтримки комунального закладу  «Оратівська соціальна аптека» на 2024 рік.

280

Про проект Програми розвитку земельних відносин Оратівської  селищної ради на 2024 рік.

281

Про внесення змін до складу міжвідомчої ради з питань сім'ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей(осіб), ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради.

282

Про затвердження Положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.

283

Про надання Войтенку Кирилу Станіславовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

284

Про  надання   Войтенко  Софії  Станіславівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

285

Про надання Петрикей Іванні Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

286

Про надання Злобіну Максиму Олеговичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

287

Про надання Дьомкіну Сергію Денисовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

288

Про надання Стебловській Олександрі Владиславівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

289

Про надання Бражній Марії Володимирівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

290

Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна.

291

Про  дотримання   правил добросусідства Бойком І.Р.

292

Про присвоєння адреси обєкту  нерухомого майна в с. Дібровинці.

293

Про зміну  адреси житлового  будинку та  земельної  ділянки в с. Гоноратка.

294

Про зміну  адреси житлового  будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Підвисоке.

295

Про зміну  адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Чагів.

296

Про зміну  адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Фронтівка.

297

Про зміну  адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Юшківці.

298

(с. Оратів)

299

Про присвоєння адреси об’єктам  нерухомого майна.

300

Про визначення  видів  суспільно корисних робіт та встановлення переліку об’єктів для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних  або громадських   робіт у 2024 році.

301

Про визначення  видів  суспільно корисних робіт та встановлення переліку об’єктів для відбування покарання засуджених до громадських робіт у 2024 році.

302

(с. Велика Ростівка)

303

(с. Сологубівка)

304

Про дозвіл  на  встановлення у с. Оратів пам’ятного  знаку  воїнам, загиблих у російсько-українській  війні.