Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 17.11.2023 року

Дата: 16.04.2024 11:02

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

17.11.2023 року

237

Про проєкт Програми Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки щодо підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх родин.

238

Про проєкт Програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2024 рік.

239

Про проєкт  програми розвитку систем  водопостачання та водовідведення населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

240

Про проєкт програми розробки містобудівної документації на території Оратівської селищної  територіальної громади на 2024 – 2025 роки.

241

Про проєкт  селищної програми відшкодування надавачам послуг із водопостачання і водовідведення  різниці  між  встановленими  та економічно обгрунтованими тарифами на 2024 рік.

242

Про  закріплення   території    обслуговування закладів загальної середньої та дошкільної освіти Оратівської селищної територіальної громади.

243

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (с. Чернявка Підлипна Н.М.)

244

Про взяття на квартирний облік дитини-сироти Рудик Дарії Віталіївни, ******* року народження.

245

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Пастушенко Вікторії Вікторівни, ******* року народження.

246

Про зміни до рішення  виконавчого  комітету  Оратівської  селищної  ради    від  27.04.2023  № 81 «Про  встановлення  тарифу  на  централізоване  водопостачання  дочірньому  підприємству  «Газбудводсервіс».

247

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту  дорожнього покриття  на відрізку від вул. Перемоги до кладовища в с. Березівка.

248

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту  дорожнього покриття  на відрізку дороги від вул. Лесі Українки в смт Оратів до вул. Набережна в с. Животівка.

249

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту  дорожнього покриття  по вул. Нагірна в с. Кошлани.

250

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту  дорожнього покриття  по вул. Анатолія Ромашова в с. Оратів.

251

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту відрізку дорожнього покриття  від буд. №13 по буд №19 по вул. Заводська в смт Оратів.

252

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального  ремонту відрізку дорожнього покриття  від буд. №5 по буд №13 по вул. Невського в смт Оратів.

253

Про  присвоєння  адреси  об’єкту нерухомого майна  в  с. Якимівка  по вул. Заводська (гр. Руденко Н.П.).

254

Про зміну  адреси житлового будинку з  господарськими будівлями  та  спорудами  в смт Оратів (гр. Івахненка С.М.)

255

Про зміну адреси земельної ділянки в с. Яблуновиця.

256

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна в с. Оратів.

(гр. Колесник Н.О.)

257

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Юшківці.(гр.. Ходотай Т.В.)

258

(с. Новоживотів)

259

(с. Бугаївка)

260

(с. Чернявка)

261

Про  присвоєння  адреси  об’єкту нерухомого майна  в  смт Оратів  по вул. Паркова.

262

Про присвоєння адреси нежитловому  підвальному приміщенню в смт Оратів .