До уваги жителів Оратівської громади!

Дата: 12.04.2024 14:57

Дбати про чистоту довкілля, зберігати красу природи, сприяти її оновленню  - завдання кожної людини. Триває двомісячник благоустрою на території Оратівської селищної територіальної громади, який розпочався 1 квітня.

Закликаємо жителів усіх населених пунктів громади активно долучитися до його проведення та прибрати до належного санітарного стану прилеглу до своїх житлових будинків та присадибних земельних ділянок територію. Просимо, не кидати до зібраного сміття гілля дерев та кущів.

За ініціативи керівників Оратівської селищної ради, транспортом для вивезення зібраного на кожній сільській вулиці сміття, забезпечить комунальне підприємство «Оратівкомунсервіс». Для цього необхідно згуртуватися мешканцям вулиць та заздалегідь повідомити про потребу у транспорті за контактним телефоном: 0674185798 – Віктор Миколайович.

Не забуваймо, що благоустрій громади – це загальна справа. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про село, про чистоту й порядок у ньому. Давайте разом робити  нашу громаду кращою!