Пошук

Оратівчанин Петро Давиденко виборов «золото» на Кубку світу з бойового самбо

Дата: 09.04.2024 16:10
Кількість переглядів: 73

Оратівська селищна територіальна громада гордиться спортивними досягненнями Петра Давиденка та вітає його з черговою перемогою.  Він є трикратним призером чемпіонатів світу, чемпіоном Європи, призером кубків світу, і, нарешті, став переможцем Кубку світу, який відбувся 5-6 квітня у Єревані.

Участь у змаганнях взяли 172 спортсмени з 14-ти країн.  У столиці Вірменії Україну у всіх чотирьох видах програми представляли 33 спортсмени, серед яких оратівчанин. Наша збірна команда виборола 22 нагороди: 7 золотих, 4 срібних і 11 бронзових медалей.

«Золото» виборов 28-річний вінницький самбіст Петро Давиденко. З високою нагородою привітав нашого спортсмена та його тренера начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«Змагання були рейтингові – це відбір до Всесвітніх ігор, які відбудуться у 2025 році в Китаї. Після Кубку світу Петру потрібно поборотися у травні на чемпіонаті Європи, потім буде ще один Кубок світу в Киргизстані та Чемпіонат світу осінню на Кіпрі. Після цих змагань буде визначено вісім найкращих спортсменів, які братимуть участь на іграх в Китаї”, — розповів тренер Іван Нагорняк.

Окрім своїх високих спортивних досягнень, Петро є військовослужбовцем Національної гвардії України.