Рішення виконавчого комітету прийняті 28 березня 2024 року

Дата: 01.04.2024 09:04

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28 березня 2024 року

41. Про схвалення проєкту рішення Оратівської селищної ради «Про стан реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Оратівської селищної  територіальної громади на 2021-2030 роки».

42. Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до програми фінансової підтримки комунального закладу «Оратівська селищна соціальна аптека» на 2024 рік».

43. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми організації відзначення на території Оратівської селищної територіальної громади державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відомих громадян, кращих трудових колективів та їх працівників, вшанування загиблих захисників на 2023- 2025 роки».

44. Про схвалення проекту Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Оратівській селищній територіальній громаді на 2024-2025 роки.

45. Про проєкт рішення «Про внесення  змін до Програми розвитку архівної справи в  Оратівській селищній територіальній громаді на 2022-2024 роки»

46. Про схвалення проєкту рішення Оратівської селищної ради «Про затвердження програми забезпечення житлом працівників комунальних   закладів охорони здоров’я та освіти Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки».

47. Про схвалення проєкту рішення  Оратівської селищної ради «Про зміни до Програми благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки».

48. Про проєкт рішення селищної ради «Про Комплексну оборонно правоохоронну програму Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки у новій редакції».

49. Про проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

50. Про стан роботи зі зверненнями громадян в Оратівській селищній раді за підсумками 2023 року.

51. Про функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на території Оратівської селищної територіальної громади.

52.  Про організацію роботи щодо забезпечення благоустрою у населених пунктах Оратівської селищної територіальної громади.

53. Про проведення двомісячника благоустрою на території Оратівської селищної територіальної громади.

54. Про стан кадрового забезпечення в Оратівській селищній раді.

55. Про  оптимізацію  мережі  закладів культури Оратівської селищної територіальної громади.

56. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги "Видача довідки про відсутність зареєстрованих осіб у житловому приміщенні/будинку".

57. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги "Видача довідки про підтвердження, що особа є власником нерухомого майна".

58. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб».

59. Про дозвіл на встановлення у с. Животівка пам’ятного знаку воїну, який загинув у російсько-українській війні.

60. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Закопська в с. Якимівка Вінницького району Вінницької області.

61.   Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Новоживотів.

62.   Про    зміну     адреси      житлового     будинку    з   господарськими будівлями та  спорудами в с. Скоморошки.

63. Про зміну адреси ¼ частини нежитлової будівлі (приміщення пельменної) в селищі Оратів.

64.   Про   зміну    адреси  житлового     будинку      з    господарськими будівлями та  спорудами в с. Балабанівка.

65.  Про зміну адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами в селищі Оратів.

66.  Про зміну адреси житлового будинку з господарськими будівлями та  спорудами  в селищі Оратів.

67.  Про   затвердження  висновку органу опіки та піклування щодо неможливості передачі дітей для подальшого виховання батькові.

68.  Про надання (інформація з персональними даними) статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів.

69. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність позбавлення батьківських прав Якубенко Валентини Ігорівни.

70.  Про видачу дубліката свідоцтва про право особистої власності на житловий будинок.

71. Про організацію  вирішення питань квартирного обліку у виконавчому комітеті Оратівської селищної ради.

72.   Про продовження договору про надання послуг з вивезення  твердих побутових відходів.

73.   Про  надання  дозволу  на  видачу  ордера   та   видалення  аварійних дерев. (Рожичнянський старостинський округ)

74.   Про  надання  дозволу  на  видачу  ордера   та   видалення  аварійних дерев. (Оратівський старостинський округ).

75. Про надання статусу дитини-сироти (інформація з персональними даними).

76. Про надання дозволу та видачу ордера та видалення аварійних дерев. (Балабанівський старостинський  округ)

77. Про проєкт рішення «Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету».