Увага! Важлива інформація!

Дата: 21.03.2024 08:59

Шановні жителі Оратівської селищної територіальної громади

Відповідно до  Закону України «Про благоустрій  населених пунктів» та наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року №310   про благоустрій в населених пунктах не допускається:

1. Вивезення та звалювання в невідведені для цього місця сміття, трави, гілок дерев, деревини, скла, пластику.
  2. Складування будівельних матеріалів (каміння, щебінь, камінний відсів, залізобетонні плити, цегла,  пісок),  а також дров, сіна та соломи на землях комунальної власності.
  3. Забруднення довкілля місць загального користування, побутовими відходами, та недопалками.
  4. Паркування автотранспортних засобів не у встановлених місцях, біля будинків,  багатоповерхівок, магазинів.
  5. Куріння в громадських місцях , за винятком місць спеціально для цього відведених.
  6. Спалювання сухої рослинності, сміття, гілля, листя.
  7. Випасання тварин, птиці на газонах і клумбах, пошкодження  квітів, ламання гілок дерев.
  8. Підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, приватним підприємцям, громадянам  створювати звалища та скидати сміття, фекалії у балки і особливо на територіях прилеглих до приватних забудов.
  9. Захаращеність покинутих власниками  садиб чагарниками, порослю гілок, сміттям.
  10.  Використання земельних ділянок не за призначенням.

При порушені цих правил, згідно  зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – накладається штраф на фізичних осіб від 340 до 1360 грн., на юридичних осіб від 850 до 1700 грн.