Здобутки юних оратівчан

Дата: 18.03.2024 13:49

17 березня   вихованці Оратівської музичної школи блискуче продемонстрували свої музичні та акторські вміння на II Міжнародному багатожанровому фестивалі талантів ART WINGS, який відбувся у місті Вінниці.

Наші результати:

ГРАН ПРІ -Левченко Роман (викл. Криворучко М.Ф.);

I місце Картова Анна (викл.Кук Р.М.), Тодоровська Єва (викл. Турченюк Л.В.), Боднюк Катерина (викл. Лєдєньова Т. М.), Луцишин Максим (викл. Криворучко М.Ф.), Турченюк Дарина (викл. Левченко А.А.), Банківська Аліса (викл. Тодоровська Б.М.), Шевчук Данило ( викл. Турченюк Л.В.);

II місце Гетманець Іванна, Яніцька Аріна, Мандибура Єлизавета, Машталер Дарина, Ходачинська Альона, Ходак Софія,Картова Аліна (викл.Тодоровська Б.М.), Заквацька Марія (викл.Турченюк Л. В.), Савченко Оксана (викл. Лєдєньова Т.М.),дует у складі Атаманської Анни та Кльоцко Христини (викл.Кук Р. М.), Ліванський Володимир (викл. Криворучко М.Ф.)

III місце -Сидорова Вероніка ( викл.Тодоровська Б.М.)

Вітаємо юних призерів з перемогами. Бажаємо подальших успіхів. Щира подяка викладачам за плідну працю та високий рівень підготовки.

Висловлюємо щиру вдячність   відділу освіти, молоді та спорту (Барановський Федір)  та   ТОВ "С.В.- ТРАНС" (Шевчук Володимир) за сприяння у транспортному забезпеченні. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток музичного мистецтва юних талантів та культури Оратівщини.