Увага! Важлива інформація!

Дата: 14.03.2024 11:21

Почався відбір заявок на грантову програму для ветеранів – до 1,5 млн грн на розвиток бізнесу

Український ветеранський фонд оголосив про початок відбору заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу». За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 000 до 1,5 млн грн.

Гранти можуть отримати:

• Ветерани
  • Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та захисників України
  • Дружина/чоловік ветерана (якщо проєкт спрямований на реінтеграцію ветерана)
  • Юридичні особи, засновниками яких є ветерани/члени сімей загиблих (померлих) ветеранів/захисників

Як взяти участь?

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись за посиланням, після чого заповнити аплікаційну форму. Дедлайн подання заявок – 18 березня 2024 року.

Детальніше про умови конкурсного відбору та необхідний перелік документів – за посиланням.  Також із деталями участі у гарнтовій програмі можна ознайомитись в адміністративних центрах та інших населених пунктах старостинських округів, відділі економічного розвитку та інвестиційної діяльності селищної ради (селище Оратів, вул. Героїв Майдану,78, 3 поверх). Тут можна отримати інформаційну та практичну допомогу у поданні заявки.