Мистецтво наближає нашу Перемогу

Дата: 10.03.2024 21:24

Хто ми є? За що ми боремося? Сьогодні важливо кожному з нас знати відповідь на ці питання! Ми нація тих людей, які не здаються, які вірять у перемогу добра та правди! Ми нація тих, хто навіть за складних обставин та випробувань не втрачаємо віри, не втрачаємо теплоти наших сердець... Нещодавно маленьке село Оратівщини – Підвисоке вразило усіх жителів громади виставою за твором Тараса Шевченка «Наймичка». Звичайні люди аматори сцени, які не мають театральної освіти, зуміли на одному подиху з глядачем пережити емоції тих нелегких часів українського народу. Кожен глядач став учасником вистави! Кожен глядач у залі щиро сміявся і плакав разом із головними героями! Кожна хвилина, кожне слово ніби доходило у саме серце. Браво кожному аматору сцени! Браво кожному, хто донатив! Це неймовірно! Адже під час двох благодійних показів вистави було зібрано 56 тис 500 грн! З них 21 тис 500 грн передано на придбання РЕБ-антидрон для 21 бригади 411 батальйону, у складі якого боронить наш спокій житель с. Підвисоке Сирота Юрій, 10 тис грн передано ГО «Спілка солдатських матерів «Надія», а 25 тис. грн було спрямовано до Волонтерського руху Оратівщини. Безмежно дякуємо усім, хто зробив свій внесок у ПЕРЕМОГУ! Завдяки сприянню відділу освіти, молоді та спорту селищної ради (Барановський Федір) та депутата селищної ради Виходзя Василя переглянути виставу і долучитися до збору коштів змогли і оратівчани. Сьогодні усі ми разом вкотре доводимо, що наша сила в ЄДНОСТІ, ПРАВДІ ТА НЕПОХИТНІЙ ВІРІ! Чого не скажеш про ворога...

СЛАВА УКРАЇНІ! ВСЕ БУЛО, Є ТА БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!