Рішення виконавчого комітету прийняті 22 лютого 2024 року

Дата: 23.02.2024 09:57

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

22 лютого 2024 року

31. Про виконання   фінансового  плану комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» за 2023 рік.

32. Про виконання фінансового  плану комунального некомерційного підприємства  «Оратівська лікарня планового лікування» за 2023 рік.

33. Про виконання фінансового  плану комунального некомерційного підприємства «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2023 рік.

34. Про  стан представництва інтересів Оратіської селищної ради у судах у 2023 році.

35. Про   проєкт рішення селищної ради «Про передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної територіальної громади державному бюджету».

36. Про  проведення профілактичних медичних оглядів в Оратівській селищній територіальній громаді.

37. Про створення  Робочої  групи  з визначення потреб населення Оратівської селищної територіальної громади у соціальних послугах.

38. Про  затвердження  інформаційної  та  технологічної  карток адміністративної послуги «Видача довідки-характеристики».

39.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 09 січня 2023 року №4 «Про очищення публічного простору Оратівської селищної територіальної громади від  символів та назв російського імперіалістичного та радянського тоталітарного режимів».

40.  Про надання дозволу та видачу ордера на видалення аварійних дерев.