Прагнемо покращити надання послуг жителям громади на місцях

Дата: 22.02.2024 08:47

На нараді із старостами і головними спеціалістами відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова акцентувала увагу на важливості ефективної і професійної організації роботи  у старостинських округах для забезпечення жителів громади якісними і своєчасними послугами безпосередньо у населених пунктах. Основна мета – методична, організаційна і практична допомога у забезпеченні виконання посадовими особами визначених законодавством функціональних повноважень на належному рівні.

Для покращення якості надання соціальних, адміністративних та нотаріальних послуг жителям кожного населеного пункту нашої громади,  фахівцями селищної ради надано професійні рекомендації. Зокрема окреслено коло посадових повноважень щодо організації надання різних послуг. Детально розглянули і обговорили види, підстави і порядок видачі довідок за зверненнями громадян нашої громади та розмежування компетенції між старостами і головними спеціалістами. Також було обговорено окремі питання вчинення нотаріальних дій, у тому числі і довіреностей головними спеціалістами у старостинських округах, оскільки це надзвичайно актуально і важливо для мешканців громади на місцях.

Старости і головні спеціалісти на постійному зв’язку з фахівцями селищної ради і мають можливість відповідно до компетенції отримати допомогу,  роз’яснення чи інформацію, необхідну для виконання покладених на них повноважень.

Робота у цьому напрямку ведеться постійно, аби якісно, професійно і своєчасно задовольняти потреби наших громадян.