В Оратові вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 19:16

На вшанування десятої річниці найтрагічніших подій Революції Гідності на площі у селищі Оратів пройшло народне віче пам’яті Героїв Небесної Сотні «А Сотня відлетіла в небеса».

Звертаючись до оратівчан на Алеї Пам’яті і Слави виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова, учасниця Революції Гідності, наголосила, що цього року Україна вдесяте вшановує Героїв Небесної Сотні в умовах війни з росією. Під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!» у цей день згадуємо тих, хто першими віддали життя за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, за утвердження її як демократичної європейської країни, за гідне і вільне життя.

У цей скорботний день пригадали революційні події лютого 2014 року, які залишили кривавий слід у нашій історії. Червоні троянди, «Плине кача» у виконанні гурту «Оратаї» і запалені в пам’ять про невинно убитих лампадки нагадали про високу ціну свободи і незалежності України, про цінності, які ми сьогодні виборюємо.

В пам’ять про жертовність і відвагу героїв, які віддали життя захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України, присутні долучилися до традиційної Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» та прикріпили на ялинках біля приміщення селищної ради символічних паперових янголів.

Україна – країна сильних і незламних людей, країна вільних і хоробрих Героїв.

Слава Україні! Героям Слава!