Дата: 09.01.2024 08:43

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» з  метою  вивчення  громадської  думки,  Комісією з упорядкування найменування  (перейменування) об’єктів комунальної  власності, демонтажу  символіки  та  елементів  російсько  імперіалістичного  та  радянського  тоталітарного  режимів, створеної рішенням виконавчого комітету селищної ради від 10.08.2023 року №163 (далі – Комісія) внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік вулиць населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

смт Оратів:

вул. 50-річчя Перемоги, вул. Ватутіна, вул. Невського, вул. Пушкіна вул. Суворова;

с. Бартошівка: вул. Зoї Космодем’я нської, вул. Островського;

с. Березівка: вул. Пролетарська;

с. Велика Ростівка: вул. Жовтнева;

с. Гоноратка: вул. Радгоспна;

с. Животівка: вул. Горького; вул. Жовтнева, вул. Кутузова, вул.Першотравнева, вул. Пушкіна;

с. Заруддя: вул. 8-Березня, вул. Гагаріна;

с. Кам’яногірка: вул. Жовтнева;

с. Кожанка: вул. Гагаріна, пров. Ватутіна, пров. Колгоспний;

с. Лопатинка: вул. Жовтнева, вул. Першотравнева;

с. Медівка: вул. Першотравнева;

с. Новоживотів: вул. Пролетарська;

с. Підвисоке: вул. Колгоспна, вул. Некрасова;

с. Рожична: вул. Гагаріна;

с. Синарна: вул. 8 Березня;

с. Скала: вул. Жовтнева;

с. Скибин: вул. Першотравнева;

с. Скоморошки: вул. Гагаріна, вул. Піонерська;

с. Сологубівка: вул. Гагаріна, вул. Жовтнева;

с. Стрижаків: вул. Гагаріна, вул. Жовтнева;

с. Фронтівка: вул. Гагаріна, вул. Колгоспна, вул. Некрасова, вул. Островського; с. Чернявка: вул.Жовтнева, вул. Першотравнева;

с. Юшківці: вул. Першотравнева, с. Яблуновиця, вул. Колгоспна;

с. Якимівка: вул. Першотравнева.

Вивчення громадської думки триватиме з 9 по 20 січня.

Пропозиції приймаються на поштову адресу: смт Оратів вул. Героїв  Майдану, 78;

електронну адресу: [email protected]

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

За результатами поданих пропозицій в термін з 22 січня будуть здійснені їх узагальнення та проведеня  засідання  Комісії.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією.