Наруга над портретами Героїв

Дата: 19.12.2023 13:17

Вся Оратівська громада обурена небаченим досі і непідвладним людській свідомості вандалізмом. 18 грудня на кладовищі села Новоживотів зловмисником було здійснено наругу над портретами Героїв-захисників, які віддали життя за кожного з нас. Вони полягли на полі бою з ворогом, що зазіхнув на нашу землю. І якийсь негідник осмілився не лише осквернити своєю присутністю святе місце, де спочивають воїни Небесного війська і могили їх рясно окроплені гіркими сльозами згорьованих матерів, вдів, сиріт, а по-варварськи потривожити їх спокій. Були зірвані і побиті рамки портретів, понівечені, і розкидані світлини.

Попередньо встановлено, що ця особа також здійснила варварську наругу над портретом Героя на кладовищі села Скоморошки.

На місце вчинення злочину невідкладно прибули працівники поліції та представники місцевого самоврядування. Особа зловмисника встановлена, проводяться слідчі дії оперативним підрозділом поліції. Зло має бути покаране!

Поліція затримала підозрювального у вандалізмі. Ним виявився 35 -річний житель нашої громади. За таке правопорушення йому загрожує до 5 років позбавлення волі.