У старостинські округи затверджено старост

Дата: 07.12.2023 09:30

На пленарному засіданні позачергової 52 сесії 8 скликання першим питанням порядку денного, враховуючи пропозицію виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, результати громадських обговорень та висновки постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики і регламенту, затвердили на посади старост селищної ради: у Балабанівському старостинському округі  Панчука Миколу Григоровича, у Новоживотівському – Тукача Віталія Петровича, в Оратівському  Сігнаєвську Ларису Миколаївну, у Рожичнянському  Матвіяшин Валентину Вікторівну, у Скоморошківському  Мартинюка Олександра Миколайовича, у Чагівському – Власенко Галину Петрівну. Також внесли зміни у структуру та  штатну чисельність апарату та виконавчих органів Оратівської селищної ради, а саме: з 05.12.2023 введено посади головних спеціалістів у населених пунктах територіальної громади.

Рішеннями сесії було внесено зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік, до комплексної оборонно-правоохоронної програми Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки та до контракту із завідувачем Оратівської селищної соціальної аптеки.

Далі, згідно з порядком денним, депутати розглянули ряд земельних питань.