Підтримали маму Героя

Дата: 28.11.2023 09:00

23 листопада, по завершенню сесійного засідання, мама загиблого Героя  із села Оратів Лілія Шершун із незагойною раною материнського болю за втратою сина Сергія Літвінка звернулася до депутатів селищної ради. Пережити біль втрати їй допомагає активна життєва позиція. Зокрема, вона відвідала із допомогою стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування у Фронтівці. Допомагати стареньким самотнім людям прагнув її син.

Власним коштом за сприяння волонтерського активіста Петра Виходзя придбано дрон, який найближчим часом буде відправлений за призначенням на передову у підрозділ загиблого сина Сергія.

Також за рахунок власних коштів Лілія Шершун прагне увіковічнити світлу пам’ять сина та загиблих у російсько-українській війні односельців пам’ятним знаком у центрі села. Тож мати загиблого Сергія Літвінка звернулася з проханням до депутатів посприяти у визначенні місця для його встановлення згідно з вимогами чинного законодавства.

Розглянувши звернення Лілії Шершун, цього ж дня на засіданні виконавчого комітету було створено комісію, аби відповідно до встановленого порядку та враховуючи думку громадськості внести пропозиції щодо місця для встановлення у с. Оратів пам’ятного знаку загиблим захисникам.