Рішення виконавчого комітету 23.11.2023 року

Дата: 27.11.2023 14:16

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

23.11.2023 року

263

Про схвалення проєкту рішення  Оратівської селищної ради «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

264

Про схвалення проєкту рішення  Оратівської селищної ради «Про порядок і норматив відрахування унітарними підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності до загального фонду бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік».

265

Про стан здійснення у 2023 році контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду документів і ухвалення рішень.

266

Про стан організації та якості ведення військового обліку в  Оратівській селищній раді.

267

Про    виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який помер під час війни російської федерації проти України. (с. Оратів гр. Король В.І.)

268

Про    виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України. (с. Бугаївка гр. Кукурузі М.В.)

269

Про    виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України. (с. Скоморошки  гр. Осадчій Ю.С.)

270

Про звільнення Янкової Г.П. від плати за надання соціальної  послуги догляду вдома.

271

Про звільнення Ляшенко Є.С. від плати за надання соціальної  послуги догляду вдома.

272

Про розгляд заяви Сібіковської Тетяни Олександрівни від 15.11.2023 року на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради від 07.11.2023 року.

273

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на грудень 2023 року.

274

Про видачу Рудюк М. А. свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) СВК «Україна».

275

Про розгляд заяви Шершун Л.С.