Гідність і Свобода – наша зброя Перемоги!

Дата: 22.11.2023 17:26

З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада на центральній площі Оратова відбувся захід під гаслом «Заряджені Гідністю і жагою Свободи» за участю представників селищної ради, установ і організацій, громадськості.

Загальнонаціональною хвилиною мовчання присутні у глибокій скорботі вшанували світлу пам’ять полеглих за волю і свободу України. Низько схиляючи голови перед світлинами загиблих Героїв Оратівської територіальної громади, поклали квіти на Алеї памяті і слави.

Звертаючись до учасників зібрання виконуюча обов’язки селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова згадала події Революції Гідності: «Ми маємо завжди пам’ятати, що за свободу і гідність кожного з нас, за незалежність нашої держави заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців і волонтерів, мирних співгромадян. Вічна їм пам’ять і слава!».

З великою вдячністю шануємо мужність і патріотизм нескорених, сильних, вольових борців, які сьогодні продовжують боротьбу за незалежну державу, за справедливість і свободу. Бо Гідність і Свобода – наша зброя Перемоги!