Дата: 17.11.2023 15:41

24 листопада 2023 року, в період часу з 10.00 до 13.00 год.(за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Немирів Вінницької о району Вінницької області)  у приміщенні Немирівської окружної прокуратури першим заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем буде здійснюватися особистий прийом громадян

Запис на особистий прийом буде здійснюватися за телефоном: (04331 ) 2-25-07 в період часу з 15.11.2023 до 17.1 1.2023 та з 21.11. 2023 до 21.11.2023 з 10.00 год. до 17.00 год.

У разі неможливості  прибуття до приміщення Немирівської окружної прокуратури за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Немирів Вінницького району Вінницької області проведення особистого прийому можливо за допомогою відео конференції – та або скан-зв'язку з приміщення Липовецького відділу Немирівської окружної прокуратури за адресою: вул. Василя Липківського, 33,  м. Липовець Вінницькою району Вінницької області.

Під час попереднього запису па особистий прийом необхідно надати прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв'язку, а також повідомити суть  порушеного питання.