19 листопада - День працівників сільського господарства України

Дата: 17.11.2023 13:29

Шановні працівники та ветерани аграрної галузі Оратівської селищної територіальної громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства України, який щорічно відзначається у третю неділю листопада. Цей день возвеличує сільських трудівників та ветеранів праці, бо хлібороби – це сіль нашої землі.

Напружена хліборобська праця в усі часи була і залишається визначальною складовою розвитку Оратівської громади, запорукою її стабільності. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву.

Навіть у нинішніх умовах війни, коли над головами летять ракети, ви продовжуєте засівати поля, збирати урожай та боронити продовольчу безпеку країни і світу. Ви підставили надійне плече нашим захисникам на передовій фінансовою підтримкою та відправляючи сотні тонн провізії.

Висловлюємо щиру подяку за те, що стійко тримаєте аграрний фронт нашої громади, допомагаєте нашим військовим, переселенцям та всім тим, хто перебуває у важких життєвих обставинах. Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а праця ваша й надалі збагачує рідну Оратівщину.

Бажаємо міцного здоров’я, добра та добробуту кожній родині, здійснення планів і задумів, втілення у життя усіх сподівань. Миру, благополуччя, щастя, злагоди!