Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 26.10.2023 року

Дата: 15.11.2023 08:56

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

26.10.2023 року

222

Про підсумки економічного та  соціального розвитку селищної  територіальної громади за січень-вересень  2023 року.

223

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування»  Оратівської селищної ради на 2023 рік.

224

Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

225

Про комплексну систему захисту інформації та  службу захисту інформації.

226

Про дотримання виконавської дисципліни щодо реалізації завдань,  визначених  нормативно-правовими актами, розпорядчими  документами, власними контрольними документами в Оратівській селищній раді за 9 місяців 2023 року.

227

Про комісію з питань комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

228

Про зміни у складі комісії з надання соціальних послуг, які надаються за рахунок бюджетних коштів (на  безоплатній   основі).

229

Про внесення змін до складу комісії селищної ради щодо  визначення вартості активів, отриманих, як  гуманітарна допомога.

230

Про   виплату  матеріальної допомоги  родині воїна, який загинув у війні  російської федерації проти України.

231

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Оратівської селищної ради від 26.01.2023 року № 23 «Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Оратівської селищної ради».

232

Про зміну форми влаштування дитини-сироти Рудик Дарії Віталіївни.

233

Про надання дозволу на укладення договору дарування об’єктів нерухомого майна.

234

Про зміну поштової адреси  нерухомого майна та земельної ділянки.

235

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на листопад 2023 року.

236

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна у с. Животівка