Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 24.08.2023 року

Дата: 15.11.2023 08:50

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

24.08.2023 року

168

Про затвердження плану заходів щодо складання  проєкту бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

169

Про робочу групу  Оратівської селищної ради з  питань формування проєкту бюджету територіальної громади на 2024 рік.

170

Про створення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті  Оратівської  селищної ради.

171

Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Оратівкомунсервіс»   за перше півріччя 2023 року.

172

Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної  ради за перше півріччя 2023 року.

173

Про  виконання  фінансового плану  комунального некомерційного  підприємства  «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Оратівської  селищної ради за перше півріччя 2023 року.

174

Про  фінансовий   план  комунального  підприємства «Оратівкомунсервіс»  на 2024 рік.

175

Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня  планового лікування»  Оратівської селищної ради на 2024 рік.

176

Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської селищної ради на 2024 рік.

177

Про   розгляд заяви Паламарчук І.О. про надання матеріальної допомоги як родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України.

178

Про  розгляд заяви Мозгового Р.А. про надання матеріальної допомоги як родині воїна, який помер на війні російської федерації проти України.

179

Про розгляд заяви Данилець М.М.  про надання  матеріальної допомоги як родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України.

180

Про  розгляд заяви Нежури Н.О. про надання  матеріальної допомоги як родині воїна, який помер внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, під час мобілізації  у війні російської федерації проти України.

181

Про  розгляд заяви Яровенко Н.І. про виплату матеріальної допомоги як родині воїна, який  перебував на військовій службі та помер на війні російської федерації проти України.

182

Про  розгляд заяви Варги Т.Д. про виплату матеріальної допомоги як родині воїна, який загинув на війні російської федерації проти України.

183

Про розгляд заяви Бричук Л.В.про  виплату  матеріальної допомоги  як родині воїна, який помер на війні російської федерації проти України.

184

Про   дотримання правил  добросусідства Шкорубською А.Д.

185

Про розгляд заяви Молошного К.В. про видачу свідоцтва  про  право власності на майновий  пай  члена колективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат).

186

Про розгляд заяви Салія С.А. про видачу свідоцтва  про  право власності на майновий  пай   члена колективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат).

187

Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна.

188

Про надання дозволу на вчинення правочину матері Слободяник Марії Миколаївні в інтересах малолітньої дитини Слободяник Євгенії Євгеніївни.

189

Про внесення змін до складу комісії Оратівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

190

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в смт Оратів, вул. Хмельницького.

191

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на вересень 2023 року.