Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 27.07.2023 року

Дата: 15.11.2023 08:45

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

27.07.2023 року

144

Про підсумки економічного і соціального розвитку селищної територіальної громади за І півріччя  2023 року.

145

Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

146

Про внесення змін до складу комісії Оратівської селищної ради з питань  евакуації.

147

Про стан організації надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради у першому півріччі 2023 року.

148

Про надання дозволу батькові Барському Віктору Івановичу на госпіталізацію малолітньої дитини Барського Іллі Вікторовича.

149

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Люльки Іванни Володимирівни.

150

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (гр. Сивобород О.О.)

151

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (гр. Булаївській І.Г.)

152

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні  російської федерації проти України (гр. Янчук Ю.В.)

153

Про  перевезення  пасажирів на автобусних  маршрутах.

154

Про зміну поштової адреси житлового  будинку з  господарськими будівлями  та  спорудами  в смт Оратів.

155

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  з будівництва водовідведення по провулку Медичний в смт Оратів.

156

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  з капітального ремонту окремого відрізку дорожнього покриття по провулку Дружби в смт Оратів.

157

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на серпень 2023 року.