Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

10 сесія селищної ради

Дата: 26.12.2017 17:02
Кількість переглядів: 440

У четвер, 21 грудня 2017 року відбулась 10 сесія селищної ради 8 скликання.

До порядку денного були включені питання щодо затвердження бюджету селищної ради на 2018 рік, звіт про виконання раніше прийнятих  селищних галузевих програм та затвердження програми економічного і соціального розвитку територіальної громади на наступний рік, затвердження інших  галузевих програм, тощо.

Першочергово  депутати затвердили   бюджет Оратівської селищної ради  на 2018 рік. Із інформацією, із цього питання виступила Г. Созда,  начальник відділу  фінансового обліку, звітності та господарського забезпечення Оратівської  селищної ради.

За прогнозними розрахунками селищний бюджет 2018 року становитиме  34,6 млн. грн., в тому числі 34,3 млн. грн. по загальному фонду та 266 тис. грн. по спеціальному фонду.  Власні і закріплені доходи у наступному році становитимуть 19,5 млн. грн., ще 15,1 млн. грн. надійдуть у вигляді офіційних трансфертів із державного бюджету.

Основною  статтею власних доходів є податок із доходів фізичних осіб, він становитиме 10,8 млн. грн., або 55% від загальних надходжень. Майже 35% від загальних власних надходжень надійде від місцевих податків та зборів.

Із офіційних трансфертів планується отримати 9,5 млн. грн. освітньої та 2,9 млн. грн. медичної субвенцій.

Видаткова частина селищного бюджету становитиме 34,6 млн. грн., тобто бюджет є бездефіцитний.    

Найбільшою статтею  видатків є фінансування закладів освіти, медицини, культури. Всього, у 2018 році вони будуть профінансовані на 18,6 млн. грн.

Більше, ніж 1,2 млн. грн. передбачено на благоустрій селища та сільських населених пунктів.

Рішення про затвердження бюджету селищної ради було прийнято одноголосно.

Після цього було розглянуто питання щодо виконання програми економічного і соціального розвитку селищної об’єднаної територіальної громади за 2017 рік. Із інформацією з цього питання виступив М. Янковий, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

Депутатів ради було проінформовано, що упродовж 2017 року виконавчими органами селищної ради спільно із суб’єктами  підприємницької діяльності  проводилася цілеспрямована робота для забезпечення економічного та соціального розвитку  Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади.

За підсумками 11 місяців цього року  бюджет селищної ради,  виконаний на 104,2% і становить 27585,6 тис. грн. У порівнянні із відповідним періодом минулого року відбулось зростання бюджетних надходжень на 8077,9 тис. грн., або на 41,4 %.

За власними та закріпленими доходами виконання плану селищного бюджету становило  107,5 %. Всього із початку року мобілізовано 16712,1 тис. грн. таких доходів. У порівнянні із відповідним періодом минулого року власні і закріплені доходи зросли на 4026,1 тис. грн., або на  31,7%

Завдяки заходам спрямованим на реалізацію бюджету територіальної громади на 2017 рік вдалось  забезпечити:  безперебійне функціонування закладів соціальної, освітньої, медичної, культурної сфери; фінансування робіт щодо ремонту комунальних соціальних та інфраструктурних об’єктів.

Реалізуючи власні та делеговані повноваження здійснено  реконструкцію приміщення школи в с. Рожична та  відкрито тут  віддалену групу  дитячого садка «Сонечко» смт Оратів, створено 6 додаткових робочих місць.

За рахунок коштів субвенції та коштів об’єднаної територіальної громади, в сумі 546,9 тис. грн.,  у с. Оратівка проведено капітальний ремонт клубу в частині де розташований фельдшерсько-акушерський пункт.

У селі Угарове, за кошти селищного бюджету, відремонтовано горищне перекриття, та замінено накриття  даху сільського клубу.  Вартість робіт становила 403,2 тис. грн.

За рахунок різних джерел фінансування у 2017 році  проведені роботи щодо реконструкції мереж вуличного освітлення у населених пунктах ОТГ.  Всього витрачено 1345,7 тис. грн., в тому числі 884,9 тис. грн. із власного і 460,8 тис. грн. із державного бюджетів.

Упродовж  року продовжувались, роботи щодо капітального ремонту доріг комунальної власності. Витрати селищного бюджету, пов’язані із виконанням цих робіт склали 4063,4  тис. грн.

Оратівською селищною радою в поточному році проведено капітальний ремонт ділянки дороги державного  значення «Біла Церква-Тетіїв-Липовець-Гуменне». Всього на зазначені роботи  використано 1919,8 тисяч гривень, в тому числі 1844,3 тис. грн. залучено  із державного бюджету.

Із сторони селищної ради та її виконавчих органів вживалися заходи спрямовані на розбудову спортивної інфраструктури та дозвіллєвих центрів.

За рахунок  субвенції із державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 70,0 тис. грн., було закуплено та встановлено в ДНЗ «Сонечко»  смт Оратів дитячий ігровий майданчик.

У парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, в смт Оратів, встановлений тренажерний майданчик, турніки, перекладини, рукоходи. На виконання цих робіт  витрачено  328,6 тис. грн. в тому числі, 88,6 тис. грн. із обласного, 200,0 тис. грн. із селищного бюджетів, 40 тис. грн. із інших джерел фінансування.

У листопаді розпочались роботи щодо будівництва міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні смт Оратів. Для цього планується використати 1442,5 тис. грн., в тому числі 750,0 тис. грн. із державного, 300 тис. грн. із районного та 392,5 тис. грн. із селищного бюджетів.

Селищною радою у поточному році проводилась робота спрямована на залучення додаткових фінансових ресурсів для розвитку територіальної громади. Для цього, підготовлено та подано на конкурси, вітчизняні програми та проекти: 8  проектів, 3 із них отримали перемогу, завдяки чому вдалось додатково залучити 967,1 тис. грн.

У поточному році вживалися заходи спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства. За рахунок коштів інфраструктурної субвенції та коштів селищного бюджету, в сумі 454,8 тис. грн.  придбано  міні-трактор МТЗ 422. На облаштування  2 мультифункціональних  майданчиків для роздільного збору сміття використано 278,5 тис. грн., із них 128,5 тис. грн. – із обласного, 140 тис. грн. – із селищного бюджетів,  10 тис. грн. – із інших джерел фінансування.

Для благоустрою населених пунктів громади залучено 1444,9 коштів селищного бюджету, що на 560 тис. грн., або у 2 рази більше ніж за такий же період минулого року.

На ремонт окремих ділянок  водопроводу в смт Оратів витрачено  80 тис. грн. бюджетних коштів.

На протязі січня-вересня до комунальної власності селищної об’єднаної територіальної громади прийнято  Оратівську ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів та 3 її філії: у селах Дібровинці, Синарна,  Юшківці. По решті об’єктів,  а саме: Оратівській дитячій музичній школі, Оратівській дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ), комунальному закладу «Оратівський районний будинок дитячої творчості» не прийнято рішення Оратівської районної ради,  яка є суб’єктом спільної власності територіальних громад району.

Робота ради та її виконавчих органів, інформація про найважливіші події в житті селищної об’єднаної територіальної громади оприлюднюється на офіційному Веб-сайті селищної ради, на сторінці у соціальних мережах, у газеті «Обрії Оратівщини» та в ефірі районного радіомовлення.

Рада прийняла звіт виконавчого комітету щодо виконання програми до відома та зняла з контролю рішення 1 сесії ради про затвердження програми економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2017 рік.

Наступним питанням було затвердження програми економічного і соціального розвитку громади на 2018 рік. Вона була розроблена виконавчим комітетом та рекомендована для затвердження радою.

У Програмі, на основі детального аналізу економічного і соціального розвитку за 2017 рік було визначено наступні цілі та пріоритети, що сприятимуть у 2018 році:

 •       збільшенню валового виробництва сільськогосподарської продукції на 2%;
 • залученню обсягів капітальних інвестицій, за рахунок власних та  коштів з інших джерел фінансування у соціальну сферу та інфраструктуру на рівні 7-8 млн. грн.;
 •  зростанню обсягів роздрібної торгівлі та послуг у діючих цінах (юридичних та фізичних осіб) на 6%;
 • введенню в експлуатацію об’єктів соціального та інфраструктурного призначення:
 • 4,5  км. водогону в с. Угарове;
 • 48000 кв. м. доріг;
 • 9,0  км вуличного освітлення;
 • 2 об’єкту спортивної інфраструктури;
 • 2 дитячих ігрових майданчики.
 • впровадженню  енергозберігаючих заходів на  4 об’єктах соціально-освітньої та культурної сфери;
 •  зростанню рівня середньомісячної заробітної плати на 23%;
 • зростанню бюджетних надходжень на 12%;
 • зростанню рівня оплати житлово-комунальних послуг населенням не менше 100,0% (враховуючи погашення заборгованості минулих періодів);
 • доведенню рівня відшкодування доходами витрат операційної діяльності житлово-комунальних підприємств з виробництва та надання послуг до 100%;
 • зміцненню матеріально-технічної бази КП «Оратівкомунсервіс» за рахунок придбання сміттєвозу, сучасних сміттєвих баків та облаштування майданчиків для збору сміття в сільських населених пунктах, придбання інших технічних засобів та інструментів;
 • поліпшенню роботи селищних очисних споруд, за рахунок заміни двох старих вентиляторів вертикального типу та автоматики;
 • зменшенню рівня зареєстрованого безробіття.

Рада одноголосно затвердила запропоновану програму до виконання.

Наступними сесія ради розглянула питання:

 • Про  виконання  програми  благоустрою   населених  пунктів  Оратівської  селищної об’єднаної  територіальної громади за  2017 рік .
 • Про програму благоустрою населених  пунктів Оратівської  селищної об’єднаної  територіальної громади на  2018 рік.
 • Про  виконання Програми ремонту  доріг на території Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.
 • Про  програму ремонту  доріг на території Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади у 2018 році.
 • Про виконання Програми  документального забезпечення  капітального ремонту об’єктів соціальної сфери та інфраструктури  Оратівської селищної об’єднаної  територіальної громади  за 2017 рік.
 • Про Програму  документального забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів соціальної сфери та інфраструктури  Оратівської селищної об’єднаної  територіальної громади  на 2018 рік
 • Про  виконання Програми  охорони  та  покращення  стану навколишнього природного середовища Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2017 рік.
 • Про  програму  охорони  та  покращення  стану навколишнього природного середовища Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 • Про виконання Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади за  2017 рік.
 • Про програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади на  2018 рік.
 • Про виконання  програми соціальної  допомоги «Турбота» Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2017 рік
 • Про  програму соціальної  допомоги «Турбота» Оратівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 • Про затвердження Положення про призначення та звільнення з посади керівників комунальних закладів, установ, організацій спільної власності Оратівської селищної ради обєднаної тери ториторіальної  громади.
 • Про форму контракту з керівником комунального закладу, установи, оргакнізації, що перебувають у спільній власності Оратівської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

Окрім цих рада розглянула й інші питання порядку денного.

Із усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь