ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2023 08:10

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва

Оратівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Цього дня ми відзначаємо талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Всі ви, працівники центру культури і дозвілля, будинків культури та клубних установ, бібліотек, фахівці музейної справи, учасники аматорських колективів та майстри народного мистецтва, своєю щоденною працею ведете величезну просвітницьку роботу, даруєте радість і позитив. Ви працюєте для людей без вихідних, але завжди з натхненням і самовіддачею.

Ваша майстерність та професіоналізм постійно збагачують культурну спадщину Оратівщини, яка втілюється у збереженні народних традицій, відтворенні безцінних духовних скарбів народного мистецтва нашого краю. А головне, у такий складний для нашої держави час, ви тримаєте мистецький стрій і захищаєте культурний фронт! Адже культура сьогодні є одним із вагомих чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Щиро бажаємо вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, достатку, творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію.