Що зміниться у вищій освіті? - Уряд підтримав новий законопроєкт

Дата: 25.10.2023 08:55

Вступ на широку галузь із пізнішим вибором спеціальності, регульований термін навчання, фокус на денній формі.  Уряд підтримав законопроєкт

Тепер студенти отримають більше автономії та самостійності. Зміни допоможуть оптимізувати роботу закладів вищої освіти й наблизять українську освіту до європейських стандартів.

Що зміниться?

1.  Студенти після 1 та 2 курсу зможуть вибрати свою спеціальність у межах галузі (міждисциплінарної програми).

2. Самостійне визначення тривалості навчання. Наприклад, опанувати 4-річну бакалаврську програму за три роки.

3. Студенти вечірньої та заочної форми навчання зможуть змінити формат на дистанційний, щоб здобувати якісні знання, а не «для галочки».

Трансформація допоможе побудувати якісну сучасну систему освіти, яка підлаштована під кожного студента.

Більше про зміни — на інфографіці.

Джерело:https://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/58209-shcho-zminytsia-u-vyshchii-osviti-uriad-pidtrymav-novyi-zakonoproiekt