Як перевірити, чи безоплатні ліки, виписані лікарем?

Дата: 20.10.2023 09:26

Ще з 1 квітня 2019 року Національна служба здоровʼя адмініструє програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». І напряму відшкодовує аптекам вартість відпущених пацієнтам ліків за рецептом.

Загалом з 2019 року НСЗУ виплатила аптекам за відпущені лікарські засоби понад 7,88 млрд гривень.

Програма «Доступні ліки» дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків. Наразі більше ніж 4 млн пацієнтів отримали «доступні ліки» безоплатно або з доплатою. По всій країні близько 14 тисяч аптек мають договір із НСЗУ та отримуються відшкодування повної або часткової вартості ліків.

Детальніше про програму реімбурсації, а також про те, де знайти перелік безоплатних ліків та медзасобів, як їх отримати – за посиланням.