Державна нагорода вартістю життя

Дата: 18.10.2023 08:11

Указом Президента України нашого захисника Гончарука Миколу Степановича із с. Чернявка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Високу державну нагороду вдові Героя Олені Іванівні 17 жовтня  вручили офіцер 7 відділу Вінницького РТЦК та СП Денис Вихристюк, перший заступник Оратівського селищного голови Ігор Барський, староста Чернявського старостинського округу Ганна Титоренко.

Микола Степанович з перших днів повномасштабного вторгнення мужньо захищав рідну українську землю від агресора рф і загинув 28 листопада 2022 року на Донеччині. На жаль, не судилося Герою зустріти 12 серпня 60-річний ювілей.

У памяті односельців він залишився доброю, привітною, щирою людиною. Микола Степанович був турботливим батьком, люблячим чоловіком, гарним господарем. Мав золоті руки, якими створив затишок і комфорт вдома. Він любив Україну і спільно з дружиною справжніми патріотами виховав своїх дітей – сина Михайла і доньку Наталію. Син – учасник антитерористичної операції, сьогодні у лавах Збройних Сил України боронить її цілісність і незалежність на Запорізькому напрямку. Важкий тягар війни на тендітних жіночих плечах несе і дружина Михайла – теж захисниця України. А донька Героя Наталія допомагає нашим захисникам на волонтерському фронті, у тому числі своєму чоловікові Олександру, котрий також воює за звільнення Вітчизни від рашистської нечисті.

Безмежна шана світлій пам’яті Героя!

Честь і слава нашим захисникам і захисницям!