8 жовтня - День юриста!

Дата: 09.10.2023 08:14

Цей день об’єднує усіх правознавців, у яких одне покликання – відстоювати права, свободи та інтереси людини.

Цивілізоване суспільство прагне регулювати свої внутрішні і зовнішні взаємини керуючись загальноприйнятими правилами і нормами – законами.

Сучасна і незалежна Україна ще зовсім юна в правовому відношенні держава. Однак, неухильно дотримуючись основних принципів побудови цивілізованого суспільства, вона з величезною ретельністю намагається формувати нову правову базу власних суспільних взаємовідносин.

Порядок у державі і благополуччя громадян невід’ємно пов’язані з максимальним дотриманням і повагою до прав і свобод людини. Це важке завдання для молодої держави, але від його вирішення залежить життєздатність цивілізованого суспільства. Саме юристам і правознавцям належить провідна роль у процесі державотворення, формуванні правової культури, захисті конституційних прав і свобод людини. Така почесна й нелегка місія вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі, наполегливості.

У День юриста прийміть найщиріші побажання плідної роботи та успіхів у зміцненні законності та правопорядку.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху.

Зичимо здоров'я, добра, світлого і мирного майбутнього у незалежній правовій Україні.