День територіальної оборони України

Дата: 01.10.2023 07:55

З Днем територіальної оборони України!

Із 2020 року згідно з Указом Президента України ми щорічно відзначаємо цей день у першу неділю жовтня. Вторгнення російських окупантів в Україну продемонструвало готовність українців оперативно та злагоджено об’єднатися і стати на захист рідної держави. Територіальна оборона, як складова військової структури нашої держави, має вагоме значення у спротиві російській збройній агресії та готовності надати гідну відсіч ворогу, охороні та обороні важливих об’єктів та комунікацій, критично важливих об’єктів інфраструктури, забезпеченні громадської безпеки та порядку. Це міць та сила кожної громади, надійна допомога у забезпеченні обороноздатності та охорони кордонів України. У рядах територіальної оборони і наші мужні земляки – жителі Оратівщини!

Щиро вітаємо вас, шановні воїни територіальної оборони, з професійним святом! Бажаємо вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага нашої громади і країни в цілому, сміливо і легко давати відсіч натиску з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі. Наснаги вам, фізичної витримки та сили духу! Спільно ми досягнемо перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!