Вітання з Міжнародним днем музики

Дата: 01.10.2023 07:44

З Міжнародним днем музики!

Щиро вітаємо всіх шанувальників цього прекрасного виду мистецтва: викладачів дитячої музичної школи нашої громади, які збагачують добром і духовністю своїх вихованців, відкривають їм шлях до вершин виконавської майстерності, юних музикантів, для яких музика стала невід’ємною частиною життя, всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто любить музику.

Музика - одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчуття, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Всім бажаємо краси та гармонії, радості творчості та великої насолоди від спілкування з багатогранних світом музики, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної української скарбниці. Хай повниться ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї та радості.