Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2023 07:34

Шановні освітяни Оратівської селищної територіальної громади, ветерани педагогічної праці

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання із професійним святом — Днем працівників освіти!

За покликом серця ви обрали благородну, потрібну і дуже відповідальну професійну стежку – педагогічну. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і енергію, доброту і суворість. Вчити дітей – це не просто ваша робота, це стиль життя.  Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте дорогоцінну увагу у своїх близьких.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти зерна  мудрості.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай вас завжди супроводжує людська вдячність усіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму в помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!