Рішення виконавчого комітету 28.09.2023 року

Дата: 29.09.2023 15:03

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

28.09.2023 року

192

Про формування мережі та готовність закладів освіти громади до роботи в новому 2023-2024 навчальному році та осінньо-зимовому періоді.

193

Про результати організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2023 році.

194

Про готовність житлово-комунального господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період.

195

Про видачу ДП «Біріт-Надія»свідоцтва  про  право власності на майновий  пай  члена колективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат).

196

Про видачу ФГ «Надія П» свідоцтва  про  право власності на майновий  пай  члена колективного сільськогосподарського підприємства  (майновий сертифікат).

197

Про визнання такими, що втратили чинність, пунктів 1, 4 рішення виконавчого комітету селищної ради  від 28.03.2022 №85.

198

Про звільнення Латюк В.С. від плати за надання соціальної послуги догляду вдома.

199

Про внесення змін до складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

200

Про дотримання правил добросусідства  Камінською Г.В.

201

Про надання статусу дитини-сироти Рудик Дарії Віталіївні, 13 листопада 2006 року народження.

202

Про надання дозволу на вчинення правочину неповнолітній Іськовій Каріні Олександрівні за згодою матері Іськової Галини Володимирівни.

203

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку.

204

Про дозвіл на встановлення Меморіалу пам’яті загиблих у російсько-українській війні.

205

Про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту відрізку дорожнього покриття від будинку №13 по будинок №19 по вулиці Заводська смт Оратів Вінницької області.

206

Про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту частини відрізку дорожнього   покриття від будинку №5 до будинку №13 по вулиці Невського  в смт  Оратів Вінницької області.

207

Про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього    покриття на відрізку дороги від вулиці Лесі Українки в смт Оратів до вулиці Набережна в с. Животівка Вінницької області.

208

Про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього   покриття по вулиці Нагірна в с. Кошлани Вінницької області.

209

Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального ремонту   дорожнього   покриття  по провул.  Дружби    в смт  Оратів.

210

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна у смт Оратів.

211

Про зміну поштової адреси житловому будинку в с. Підвисоку по вул. І.Франка.

212

Про встановлення місця розташування земельних ділянок в с. Осична.

213

Про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття в с. Березівка.

214

Про надання дозволу на видалення дерев та видачу ордера.

215

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на жовтень 2023 року.