Символ пам’яті від побратимів

Дата: 27.09.2023 09:30

Українці – миролюбний та працьовитий народ. Але у важкий час повномасштабного вторгнення рашистів, взявши до рук зброю, на захист Вітчизни стали люди цілком мирних професій. Кожен захисник чи захисниця виконують благородну місію заради миру і життя, а не задля смерті, знищення і руйнування. Тому наші безстрашні миротворці навіть смертоносну зброю прагнуть перевтілити у символ пам’яті і вшанування своїх побратимів.

Військовослужбовці з нашої територіальної громади передали з передової відстріляні гільзи, а небайдужі жителі села Новоживотів майстерно перетворили їх на вази для квітів, за що Оратівська селищна рада висловлює усім велику вдячність. Напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України символічні вази встановлено на Алеї пам’яті біля портретів загиблих Героїв. Вони стали символом увічнення пам’яті про наших земляків, які долучилися до Небесного воїнства.

Ми маємо бути гідними памяті наших Героїв, які віддали своє життя за нашу Батьківщину, за своїх рідних. Щоразу, поставивши квіти у символічні вази, памятати і шанувати їх жертовний подвиг заради миру на українській землі.