Запрошення до участі у проєкті

Дата: 08.09.2023 12:59

Запрошуємо жінок, взяти участь у проєкті "Посилення голосу жінок в громадах", що реалізується Вінницькою громадською організацією "ВІСь" за підтримки гуманітарної організації CARE.International.

До участі у проекті запрошуються місцеві мешканки та жінки зі статусом ВПО.

Проєкт передбачає проведення заходів, спрямованих на підтримку та зміцнення лідерського потенціалу жінок через їх мережування, психологічне та інформаційне підсилення, підтримку ініціатив учасниць та буде реалізований у декілька етапів:

Проведення 2-денних мотиваційних стаді-турів, під час яких познайомимо учасниць з прикладами дієвих громадських ініціатив, що реалізуються у місті Вінниця;

Організація 5-ти денної “Школи лідерства для жінок” - на учасниць чекає цікава насичена програма, мета якої - надати психологічне, інформаційне підсилення та підготувати жінок до втілення власних ініціатив;

Підготовка та реалізація ініціативними жіночими групами заходів у громадах за менторської та фінансової підтримки ГО “ВІСь”;

Проведення “Фемтолоки успіху” - фінального заходу, під час якого учасниці поділяться своїм досвідом та здобутими уроками, матимуть можливість проговорити подальші кроки та майбутню співпрацю.

Якщо ви маєте проактивну життєву позицію, відчуваєте свій лідерський потенціал та мрієте втілити його задля розвитку громади, в якій проживаєте - заповнюйте анкету та приєднуйтесь до проєкту

ГО “ВІСь” зателефонує запрошеним учасницям та повідомить всі необхідні деталі.

Кількість місць обмежена до 7 осіб з кожної громади, тож не зволікайте.

Реєстрація за посиланням: