В Оратові відзначили День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 16:37

23 серпня Оратівщина у єдності з усією Україною вшанувала один із державних символів – Державний Прапор України. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

Урочистий захід з нагоди відзначення  Дня Державного Прапора України відбувся на центральній площі Оратова, за участі керівництва Оратівської територіальної громади, представників органів місцевого самоврядування, виконавчих органів, підприємств та організацій громади.

Під звуки Державного Гімну синьо-жовтий стяг високо піднявся у небо, наповнивши гордістю серця усіх присутніх. Бо наш прапор  символізує незламність духу народу та прагнення до свободи. Аби синьо-жовте знамено гордо майоріло у кожному куточку самостійної і незалежної України, на жаль, щодня українці  платять занадто високу ціну. Пам'ять про тих, хто віддав життя за цей стяг, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, вшанували хвилиною мовчання.

Синій і жовтий кольори упродовж історичного становлення Української держави  були символом боротьби за національні та соціальні права українського народу, а за часів незалежності стали Державним Прапором України. У ньому втілені наші вікові прагнення до миру, краса і багатство рідної землі. Український прапор сьогодні – справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі і гідності.

Наш синьо-жовтий стяг – це Прапор Перемоги!

З Днем Державного Прапора України!