21 серпня відбулося засідання комісії Оратівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 22.08.2023 15:42

На розгляд комісії виносилось питання про виявлення Регіональним офісом водних ресурсів річки Рось передумов до надзвичайної ситуації, пов’язаної  із незадовільним технічним станом гідротехнічних споруд на водних об’єктах Новоживотівського водосховища та ставу у с. Якимівка, що знаходяться на ділянці автомобільної дороги Р-17 у адміністративних межах Оратівської територіальної громади.

Після обговорення члени комісії дійшли висновку, що проблема потребує глибшого вивчення. Для напрацювання пропозицій щодо усунення передумов до надзвичайної ситуації, пов’язаної із аварійним станом гідротехнічних споруд у селах Новоживотів і Якимівка, члени комісії вирішили звернутися у Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось, у Вінницьку обласну військову адміністрацію, у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області, щоб отримати необхідну інформацію і документів відносно вказаних гідроспоруд.  У подальшому за результатами детального розгляду комісія напрацює свої пропозиції.