Рішення виконавчого комітету 27.07.2023 року

Дата: 31.07.2023 09:22

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

27.07.2023 року

144

Про підсумки економічного і соціального розвитку селищної територіальної громади за І півріччя  2023 року.

145

Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

146

Про внесення змін до складу комісії Оратівської селищної ради з питань  евакуації.

147

Про стан організації надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради у першому півріччі 2023 року.

148

Про надання дозволу батькові *** на госпіталізацію малолітньої дитини ***.

149

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, ***, *** року народження.

150

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (гр. Сивобород О.О.)

151

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (гр. Булаївській І.Г.)

152

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні  російської федерації проти України (гр. Янчук Ю.В.)

153

Про  перевезення  пасажирів на автобусних  маршрутах.

154

Про зміну поштової адреси житлового  будинку з  господарськими будівлями  та  спорудами  в смт Оратів.

155

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  з будівництва водовідведення провулку Медичний в смт Оратів.

156

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації  з капітального ремонту окремого відрізку дорожнього покриття по провулку Дружби в смт Оратів.

157

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на серпень 2023 року.