Вітання виконуючої обов'язки Оратівського селищного голови , секретаря селищної ради Лесі Ларіонової з днем медичного працівника

Дата: 27.07.2023 08:30

Дорогі медичні працівники Оратівщини!

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожен лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності та його душевної доброти. Ви представляєте одну із найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі ви завжди поруч, аби встигнути допомогти хворому!

У нинішній надважкий воєнний час, і завжди, ви сторожі людського життя.  Сьогодні чимало  українських медиків виявляють не тільки гуманізм, а ще й стійку мужність та патріотизм. Сотні  відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, хто не байдужий до долі нашої землі. Кожен із нас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Низький уклін вам за це, людська шана і вдячність!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання. Нехай Господь за вашу мужність пошле  вам міцного здоров’я та сил. Дякую сердечно за вашу нелегку працю, наші ангели-охоронці в білих халатах, за ваші чуйні серця, врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканцям нашої громади.

Хай усе хороше з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, безхмарного, мирного, переможного українського неба!

З шаною і повагою, виконуюча обов’язки

Оратівського селищного голови,

секретар селищної ради                                                  Леся Ларіонова