«Здорова молодь – сильна Україна»

Дата: 17.07.2023 16:34

Чагівський старостинський округ Оратівської селищної ради з проєктом «Здорова молодь – сильна Україна» став переможцем Конкурсу соціальних ініціатив  МХП «Час діяти, Україно!»

Проєкт передбачає придбання та облаштування спортивного комплексу «WORKOUT» в с. Чагів Чагівського старостинського округу.

Вартість проєкту – 107,9 тис. грн , в т.ч. :

-  закупівля обладнання відбудеться за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» та МХП  вартістю 75,5 тис. грн;

-  Кошти селищного бюджету – 12,7 тис. грн;

Партнери проєкту: -  ФГ «Агросток» та ПП «Чагівське» взяли зобов’язання по встановленню  та облаштуванню спортивного комплексу (14,7 тис. грн)  та надання транспортних послуг (5,0 тис. грн).

Облаштування спортивного комплексу з вуличними тренажерами сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури дітей та молоді старостинського округу, захист молодого покоління від негативного впливу вулиці, популяризуватиме здоровий спосіб життя, а також як засіб військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Реалізувавши проєкт «Здорова молодь – сильна Україна», ми зробимо гарну справу для наших дітей та молоді, для розвитку нашої громади.

Всі разом – до нашої  Перемоги