Реєстр рішень виконавчого комітету Оратівської селищної ради 30.03.2023 року

Дата: 26.06.2023 08:54

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

30.03.2023 року

55

Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Оратівської селищної територіальної громади.

56

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисних документацій  з капітального ремонту частин дорожнього покриття по вулицях та тротуарах населених пунктів селищної територіальної громади.

57

Про  затвердження проектно-кошторисної документації з капітального ремонту частини дорожнього покриття по вулиці Куртуєва  в с. Новоживотів .

58

Про переведення нежитлового приміщення в житловий будинок (смт Оратів Турченюк Л.В.)

59

Про звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг.

60

Про розгляд справи  про адміністративне правопорушення,  передбачене  частиною 1 статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно Жук Анастасії Юріївни

61

Про надання дозволу на укладення договору дарування об’єкту нерухомого майна (с. Якимівка Мацюк Я.В.)

62

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Яблуновиця (гр. Фіяло А.Т.)

63

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Чагів (гр. Миць О.С.)

64

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в  смт Оратів (гр. Довгань Г.К.)

65

Про зміну поштової адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в с. Велика Ростівка (гр. Танасійчук В.І.)

66

Про надання матеріальної допомоги жительці села Якимівка Революк Галині Василівні.

67

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні

російської федерації проти України (гр. Шершун Л.С.)

68

Про дозвіл на перебування Клачука П.М. у відділенні стаціонарного догляду Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

69

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні російської федерації проти України (Мельничук Л.П.)

70

Про   виплату  матеріальної допомоги родині воїна, який загинув у війні  російської федерації проти України (Потоцька Л.І.)

71

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на квітень 2023 року.