Рішення виконавчого комітету 10.04.2023 року

Дата: 17.04.2023 09:32

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

10.04.2023 року

72

Про забезпечення отримання компенсації витрат власникам жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

73

Про погодження ПП «Радіонет» проектного рішення «Будівництво магістральної лінії м. Іллінці - смт Оратів (Вінницький район)».

74

Про внесення змін до міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), тендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради.

75

Про затвердження комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у новій редакції.

76

Про надання дозволу на видалення дерев та видачу ордера (Рожичнянський старостинський округ).

77

Про надання дозволу на видалення дерев та видачу ордера (Кошланівський старостинський округ).

78

Про надання дозволу на видалення дерев та видачу ордера (Скоморошківський старостинський округ).

79

Про надання дозволу на видалення дерев та видачу ордера (смт Оратів вул. Героїв Майдану).

80

Про  затвердження проєктно-кошторисних документацій з капітального ремонту вулиць та доріг селищної територіальної громади