Рішення виконавчого комітету 27.10.2022 року

Дата: 31.10.2022 10:43

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

27.10.2022 року

281

Про проект рішення сесії Оратівської селищної ради «Про  виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2022 року».

Додаток до рішення.

282

Про  підсумки економічного та соціального  розвитку Оратівської селищної територіальної громади  за січень - вересень  2022 року.

283

Про роботу територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території Оратівської селищної територіальної громади.

284

Про  внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додатки до рішення.

285

Про зміни до структури та штатної чисельності працівників Оратівського ліцею.

286

Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників Оратівського ЗДО.

287

Про затвердження Положення про Бюджет громадських ініціатив Оратівської селищної територіальної громади.

288

Про Координаційну раду конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Оратівської селищної територіальної громади».

289

Про Експертну групу конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Оратівської селищної територіальної громади».

290

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на листопад  2022 року.

291

Про надання дозволу на торгівлю по вул. Героїв Майдану фізичній особі-підприємцю Сібіковській В.П.

292

Про надання дозволу на торгівлю по вул. Героїв Майдану фізичній особі-підприємцю Сібіковській Т.О.

293

Про відмову у наданні дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

294

Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Варгою Т. Р.

295

Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Третьяком А. Р.

296

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в с. Сологубівка (гр.Мельник М.А.)

297

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в с. Балабанівка (гр. Міщенко В.К. )

298

Про організацію вирішення питань квартирного обліку у виконавчому комітеті Оратівської селищної ради.

299

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг соціального характеру.

300

Про зміну поштової адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в с. Балабанівка (гр.  Штогрин Л.Г.)

301

Про відмову у наданні дозволу на порушення об’єкту благоустрою (Демко Л.С.)

302

Про визначення місця проживання дитини  Гранківської С. Т.

303

Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

304

Про розгляд ухвали Оратівського районного суду Вінницької області від 11.10.2022 р. по справі № 141/477/22

305

Про затвердження комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості у новій редакції.

306

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту окремого відрізку  дороги.