Дмитро Кулеба: Рівень життя пересічних росіян всього за два з половиною тижні обвалився на рівень дев’яностих, якщо не гірше. Країна стоїть на порозі дефолту та економічного краху

Дата: 14.03.2022 15:08

Ключове з брифінгу, присвячегого новинам руйнування економіки російської федерації:

росія на порозі введення четвертого раунду санкцій ЄС. Це будуть санкції проти фізичних та юридичних осіб, а також проти низки великих російських компаній.

6 366 санкцій разом з обмеженнями було введено проти росії з 2014 року, росія випередила Іран і Північну Корею та перетворилася на лідера світу.

МЗС активно працює над закриттям всіх шляхів обходу росією санкцій -  криптовалюта, можливість для росії продавати золото, блокування їхніх спроб вивести гроші в треті країни.

На сьогодні 209 компаній повністю вийшли з російського ринку та припинили взаємодію з російськими партнерами. 378 обмежили роботу частково.

Дмитро Кулеба закликав бойкотувати компанії, які не припиняють своєї діяльності в рф.

Внаслідок російського економічного краху, курс гривні до рубля зміцнився в півтора рази.

США, Велика Британія та Канада вже відмовляються від російської нафти. Дипломатія працює над тим, щоб від російських енергоносіїв відмовлялися країни ЄС.

Україна вимагає від усіх компаній та урядів припинити купівлю російської нафти, вугілля та газу. Також наполягає на закритті світових портів для російських суден і відключенні Сбербанку від SWIF