16 діб героїчного супротиву

Дата: 11.03.2022 10:44

11 березня – 16 день війни. Разом із хорошими є й погані новини.

Хороші. Збройні сили України готові до захисту міст та сіл. У Київській області розгромили  колону танків, загинув командир їх полку. На цій війні загинуло чотири російських воєнноначальників – генералів. Такого не було навіть у часи Другої світової війни, а це за 16 діб. Російські війська зазнають великих втрат у живій силі та воєнній техніці, вони деморалізовані й  масово здаються в полон. Упродовж доби із зони військового конфлікту евакуйовано 38 тис.  мирних жителів.

Армія і тил єдині. Регіони, яких не захопили воєнні дії, збирають гуманітарну допомогу, розселяють біженців. Така допомога надходить нам із-за кордону.

Історичне рішення – вчора-сьогодні, після п’яти годин дискусій європейські лідери сказали «так» євроінтеграції України!!!

Погані. Росія продовжує обстріл мирних кварталів міст і сіл. Особливо потерпає Харків, тут розбиті понад 400 житлових, адміністративних та інших споруд. Обстріли продовжуються.

Ізюм – центру міста немає.

Маріуполь – дуже сильні руйнації. Люди не виходять із бомбосховищ, немає їжі, води, збирають дощову воду та розтоплюють сніг для пиття. Наперекір здоровому глузду, гуманітарним нормам агресор розбомбив пологовий будинок та дитячу лікарню. Це сталось не випадково – обстріл було сплановано зазделегідь. Ворог не надає гуманітарного коридору для евакуації.

Чернігів, обстріли продовжуються, частина міста залишилась без тепла та електрики.

Сьогодні, станом на 8 год. ранку, обстріляні нові міста – Малин, Коростень, Овруч – Житомирщина, вперше обстріляли Дніпро, там впали три ракети, завдали ракетного обстрілу по Луцьку, Івано-Франківську.

Схоже на те, що агресор втрачає витримку, за здоровий глузд уже не йде мова.

Не дивлячись на це Україна тримається, ми віримо у нашу Перемогу.

Разом ми сильні! Слава Україні! Героям Слава!