Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проаналізовано стан  виробничого травматизму  в Іллінецький та  Оратівський громаді за 2021 рік та показники профілактичної діяльності  страхового експерта з охорони праці за 2021 рік

Дата: 24.01.2022 14:55
Кількість переглядів: 199

 

 Іллінецьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області проведено аналіз виробничого травматизму за  2021 рік. На підприємствах, в установах та організаціях Іллінецької та Оратівської громади в минулому році  зареєстровано 25 нещасних випадків, потерпіло 25 застрахованих осіб, у тому числі 3 особи із смертельним наслідком.  

Протягом 2021 року завершили свою роботу двадцять вісім  комісій із розслідування нещасних випадків /гострих професійних захворювань За результатами роботи комісій з розслідування нещасних випадків /гострих професійних захворювань складено дванадцять  актів за Формою Н-1/П (пов’язаних з виробництвом),  із них: шість гострих професійних захворювань (три медичних працівника  КП «ЦПМСД» Іллінецької міської ради та три медичних працівника КНП «Оратівська ЛПЛ» Оратівської селищної ради) , шість виробничого травматизму ( ТОВ «Люстдорф» - чотири із водіями автотранспортних засобів, ТОВ «Агрофірма «Корвет» з трактористом-машиністом  із смертельним наслідком, СВК «Маяк» з дояркою молочно-товарної ферми).

Шість комісій продовжують свою роботу з розслідування підтверджених випадків інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19 медичних працівників в 2022 році.

Порівняно з аналогічним періодом 2020 року кількість страхових випадків збільшилася на 6 випадків.

Нещасні випадки і гострі профзахворювання сталися з працівниками таких професій, як сестра медична, лікар загальної практики - сімейний лікар, лікар терапевт , лаборант, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст, доярка молочно-товарної ферми.

Серед причин страхових нещасних випадків переважають: організаційні – 8 н.в.; психофізіологічні - 3 н.в, технічні – 1 н.в.

Шановні роботодавці! Аналіз виробничого травматизму дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі результатів аналізу розробляються заходи з профілактики виробничого травматизму, зокрема:

- навчання відповідних спеціалістів, які вирішують питання охорони праці;

- навчання робітників;

- якісне проведення інструктажу;

- здійснення постійного керівництва та нагляду за роботою;

-забезпечення робітників спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту;

- дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та інше.

Пам’ятайте, що дотримання вимог нормативно-правових актів збереже життя і здоров’я  ваших працівників.

 Також, протягом 2021 року страховим експертом з охорони праці Іллінецького відділення УВД ФССУ у Вінницькій області постійно проводилася цілеспрямована робота з профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, надавалась всебічна допомога роботодавцям з організації роботи з охорони праці, проведено 21 перевірку стану умов і безпеки праці та  профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці підприємств, установ та організацій, внаслідок яких виявлено 185 порушень законодавства про охорону праці. Надано допомогу в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці (СУОП) на 28 підприємствах, надано 35 консультацій з питань охорони праці  роботодавцям. Організовано та взято участь у 28 семінарах, нарадах, засіданнях круглих столів та конкурсах. Взято участь у роботі 38 комісій з навчання та перевірок знань з охорони праці працівників підприємств, установ та організацій. Проводилась робота із засобами масової інформації, опубліковано на сайтах Іллінецької міської ради, Оратівської селищної ради, Дашівської селищної ради  43 корисних  інформації з питань профілактики виробничого травматизму,  пам’ятки роботодавцям та працівникам, озвучено 20 інформацій на місцевих радіоканалах. На підприємствах трьох територіальних громад  вивчалась  та проводилась пропаганда безпечних і нешкідливих умов праці, розповсюджено нормативно-правові акти з охорони праці та нормативно-довідкова література, надавалась  допомога у розробленні  нормативних актів з охорони праці  на  підприємствах.

 

За необхідною інформацією, консультацією та допомогою  з питань охорони праці звертайтеся до Іллінецького відділення УВД ФССУ у Вінницькій області за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 22   та за телефоном: (04345) 2-13-73.

 

Іллінецьке відділення УВД ФСС України

у Вінницькій області.

Підготувала: Страховий експерт з охорони праці

Кирилюк В.Д.

Тел. роб.: (04345) 2-13-73

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь