7 червня відбулася 8 сесія 8 скликання

Дата: 08.06.2021 10:13

Велика честь і гордість для нашої громади – чергова перемога нашого земляка Давиденка Петра Олексійовича, майстра спорту міжнародного класу з боротьби самбо, 2-разового бронзового призера чемпіонату світу, бронзового та срібного призера чемпіонату Європи.

Саме з оголошення цієї гарної події розпочалося засідання 8 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання.

Селищний голова Галина Лошак разом з депутатським корпусом селищної ради щиро привітали свого призера та нагородили його Подякою Оратівської селищної ради та символічним подарунком. У вітальному слові Галина Василівна відзначила, що зовсім нещодавно Гімн України лунав у далекому Кіпрському місті Лімасол на честь перемоги нашого Петра  Давиденка, а тому він  є гордістю не тільки для рідної Оратівщини, а і для всієї України. Ця чергова нагорода Петра є ще одним кроком на шляху до його головної цілі – золотої медалі на чемпіонаті світу. Чого ми всі йому щиро бажаємо.

Разом з переможцем – чемпіоном Європи та бронзовим призером чемпіонату світу Давиденком Петром вітали і його першого тренера Беренговича Миколу Івановича, який дав перші уроки боротьби  самбо, допоміг здобути перші перемоги, чим стимулював юного спортсмена досягати значно вищих результатів і найвищих нагород.

Сьогодні Микола Іванович пишається своїм вихованцем та відзначає, що всі ті досягнення, які має на даний час Петро, це результат великої праці і неймовірних зусиль. А тому він є прикладом для наслідування всіма гуртківцями – учнями ДЮСШ, а також молоддю, яка прагне до здорового способу життя та досягнення  високих результатів у спорті.

Долучилися до привітань і представники партії «Слуга народу» селищної ради:  Дубінецька М.В., Галушка О.І. та заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Сливка С.А., які теж відзначили, що їм особливо приємно вітати свого земляка, ще й тому, що він є вихідцем з освітянської родини, виріс і сформувався, як особистість, на їх очах. І сьогодні вони всі дуже радіють успіхам Петра, раді за його батьків Олексія Петровича та Наталію Василівну, разом слідкують за його перемогами і успіхами.

У відповідь Петро Давиденко подякував за гарні, щирі вітання, теплий прийом, адже завжди особливо приємно бачити і відчувати визнання своїх земляків.

Зал, стоячи, вітав свого героя і його тренера. Аплодисменти в їх честь не змовкали, поки наш чемпіон з тренером не залишили зали засідань.

Зрештою, сесія продовжила свою роботу та розглянула всі питання порядку денного. Дещо напруженіше розглядались питання, напрацьовані постійною комісією з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони історичних пам’яток та благоустрою. Проте, депутати дійшли згоди щодо того, що громада має сама заробляти кошти на потреби своєї життєдіяльності, а тому вільні земельні ділянки потрібно виставляти на аукціон.

В цілому, робота сесії була плідною і конструктивною.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису